Potřebujete dulu?

Máte představu o tom, co od duly očekáváte? Zkuste si zodpovědět následující otázky. 

m pocit, že při porodu budu potřebovat lepší emoční a psychickou podporu, než je schopen personál zařízení v této situaci poskytnout. 

Ano / Ne 

Chtěla bych, aby nám s partnerem někdo pomohl lépe se zorientovat v množství informací a v mých rozhodnutích ohledně porodu.

Ano / Ne

Chtěla bych, aby byl se mnou někdo v průběhu celého porodu, poskytoval nepřetržitou podporu a odpovídal na mé dotazy.

Ano / Ne

Mám pocit, že mi bude při porodu velice prospěšné, když mi někdo pomůže s uvolněním, masážemi, návrhem různých porodních poloh a relaxačním dýcháním.

Ano / Ne

Budu ráda, když mi někdo bude zajišťovat klidné a příjemné prostředí v průběhu porodu, jak to jen bude možné (tlumené světlo, jemná hudba, ...)

Ano / Ne

Budu ráda, když mě někdo podpoří v komunikaci s personálem a při zjišťování informací ohledně procedur a intervencí. (Dula neposkytuje medicínské rady a nevkládá se do komunikace mezi lékařem a matkou)

Ano / Ne

Budu ráda, když někdo podpoří mého partnera při porodu a navede ho ke správnému způsobu, jak může podpořit on mě. (Dula nenahrazuje důležitou rolu partnera ženy při porodu).

Ano / Ne

Jestli jste si alespoň na 3 otázky odpověděli Ano, péče duly v těhotenství nebo přítomnost u porodu Vám bude přínosem a může napomoct k porodnímu zážitku, který si přejete. 

Budu moc ráda, když mě kontaktujete a budu Vás moct provázet těhotenstvím a porodem. 

Ke konzultacím jsem dostupná v Brně a v Břeclavi, k porodu pak i ve Vyškově nebo v Ivančicích.